Ostatnio dodane [ proza ]

stajenny. część piąta. [J. P.]
stajenny. część czwarta [J. P.]
stajenny. część trzecia [J. P.]
stajenny. część druga [J. P.]
stajenny. część pierwsza [J. P.]
samotna plaża [J P.]

Ostatnio dodane [ poezja ]

żonglerka [A. S.]
niepokorna [A. S.]
nostalgia [A. S.]
ludzki los [E. J.]
o ponownym znajdowaniu sensu [J. W.]
posłuchaj miły [A. S.]
gumisie [U. P.]
o zwyczajności [S. P.]
cicho sza... [A. S.]
noworoczne szaleństwo [M. K.]
za późno [A. P.]
prośba [I. N.]
gdzie jesteś [M. K.]
twoje oczy [M. K.]
zostałem dziadkiem [J. P.]
uparcie i skrycie [A. S.]
za późno na żal [M. K.]
list [M. K.]
polowanie [M. K.]
czyściec mój [M. K.]
ostatnia decyzja [M. K.]
własny dom [M. K.]
zawiodłeś [M. K.]
prawdziwa [U.P.]
majtki [M. B.]
je suis [M. B.]
samotność [M. F.]
przyspieszam kroku [A. S.]
zakochanie ? [A. S.]
czy już czas [J. W.]


wszystkie dodane ostatnio, a
nie uwzględnione tutaj teksty
dostępne są w archiwum


Warto przeczytać
-
-
-
-
-
-


Dźwiękiem zaplątani

Anna Łotysz
zwierzenia drewnianej róży


Krzysiek Banita Kargól
na śmierć mnie skazano

Krzysiek Banita Kargól
ostatni spacer


więcej zaplątanych w czytane i śpiewane słowa dźwięków pojawi się wkrótce w osobnej zakładce.





Formularz logowania


Witaj, Gość · RSS 2024-04-19, 20:36
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » Myśli Nasze Zaplątane » Administracja » Koncepcja strony (... czyli co właściwie autor ma na myśli.)
Koncepcja strony
BanitaData: Sobota, 2013-03-30, 12:31 | Wiadomość # 1
Porucznik
Grupa: Administratorzy
Wiadomości: 56
Reputacja: 0
Strona z założenia miała autorską być i pełnić rolę prywatnego "notatnika" online. Jednak pojawiły się dusze pokrewne mojej własnej, więc i charakter serwisu musi zacząć się zmieniać.

Moim założeniem jest, by stworzyć miejsce nie tylko dla samych autorów, ich wierszy i komentarzy. Równie ważne jest, by uczyć się wzajemnie od siebie, podpatrywać i pomagać sobie w pisaniu. Strona przeznaczona jest głównie dla miłośników słowa zapisanego poezją lub miłą sercu mojemu prozą, dla tak zwanych amatorów. Mam jednak nadzieję, że amatorów chętnych do nauki i pomagania innym, a nie tylko czekających na kolejne odwiedziny pod własnymi utworami, dlatego też żadnej "punktacji" tego rodzaju nie będzie. Ot, takie zaciszne miejsce gdzie spotkają się w miłej atmosferze znajomi i przyjaciele. A może z czasem jakiś amator wierszokleta poetą okrzyknięty zostanie...

By się to wszystko udać mogło potrzeba czasu i chętnych, zainteresowanych ludzi. Zachęcam więc wszystkich do aktywności, do wędrowania po utworach autorów, komentowania i wertowania forum które mam taką nadzieję, za jakiś czas zacznie tętnić życiem.

Zachęcam też do polecania tego miejsca innym, jeśli uznacie, że warto. Drzwi mamy otwarte dla wszystkich przyjaciół słowa pisanego...
 
Forum » Myśli Nasze Zaplątane » Administracja » Koncepcja strony (... czyli co właściwie autor ma na myśli.)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie:

Stwórz bezpłatną stronę www za pomocą uCoz